Catch&Release la somn pe clisura
-
vbh
- Posts: 35
- Joined: 27 Feb 2012 23:03
- Contact:
Catch&Release la somn pe clisura
Week-end-ul asta am bagat o pescuiala pe clisura, lasatul barcii la apa a fost cu un pic de off-road cum e de altfel mai tot timpul. Pozele sepia sunt din cauza Finlandiei si a alzheimerului
- Attachments
-
- DSCN0091 (Custom).JPG (66.32 KiB) Viewed 4753 times
-
- DSCN0090 (Custom).JPG (87.84 KiB) Viewed 4753 times
-
- DSCN0100 (Custom).JPG (129.99 KiB) Viewed 4753 times
-
- DSCN0096 (Small).JPG (85.35 KiB) Viewed 4753 times
-
vbh
- Posts: 35
- Joined: 27 Feb 2012 23:03
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
More..
- Attachments
-
- DSCN0081 (Small).JPG (64.57 KiB) Viewed 4751 times
-
- DSCN0080 (Small).JPG (73.41 KiB) Viewed 4751 times
-
- DSCN0087 (Custom).JPG (97.75 KiB) Viewed 4751 times
-
- DSCN0098 (Custom).JPG (142.98 KiB) Viewed 4751 times
- turagmes
- Forum moderator
- Posts: 955
- Joined: 02 Jan 2011 09:25
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
faina treaba Bruno...se vede treaba ca inca mai misuna pestele prin Dunare
- niku iorga
- Posts: 316
- Joined: 11 Apr 2012 10:44
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
alea "sepia" sunt ca sa nu se vada eticheta de carrefour
misto si captura si barca. sa-ti fie de bine!
misto si captura si barca. sa-ti fie de bine!
- koala
- Posts: 237
- Joined: 14 Mar 2011 21:01
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
Le-am vazut in avanpremiera, pe mess... da' aici pare pestele mai mare
Fir intins, bah Bruno!
Fir intins, bah Bruno!
- semaca
- Vedeta
- Posts: 424
- Joined: 14 Oct 2010 23:28
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
imi place...acelasi peste, mai multi pescari....imi aduc aminte de copilarie, cand ne pozam cu ursul impaiat, de la Sinaia

PS: sunt invidios...vleau si io!!!
PS: sunt invidios...vleau si io!!!
sa ne vedem sanatosi ...unde vrea cardanul nostru!!!
Toyota Landcruiser KZJ 73 - 3.0l
Toyota Landcruiser KZJ 73 - 3.0l
-
vbh
- Posts: 35
- Joined: 27 Feb 2012 23:03
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
semaca wrote:imi place...acelasi peste, mai multi pescari....imi aduc aminte de copilarie, cand ne pozam cu ursul impaiat, de la Sinaia![]()
PS: sunt invidios...vleau si io!!!
Nu trage dom' Semaca, sunt eu Lascarica ............esti invitatul meu cind vrei/poti
-
vbh
- Posts: 35
- Joined: 27 Feb 2012 23:03
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
catch
&release
...to be continued..
&release
...to be continued..
- koala
- Posts: 237
- Joined: 14 Mar 2011 21:01
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
Bah Bruno, care e smecheria? Prinzi pestele pe-o parte a barcii si apoi il release pe partea aialalta?... cum ar veni, il ajuti "sa treaca" barca?

- Razvan4x4
- Posts: 2131
- Joined: 17 Sep 2010 11:20
- Location: Bucureşti
- Contact:
Re: Catch&Release la somn pe clisura
Asta ma gandisem si eu, daca nu cumva barca sta pe un digkoala wrote:Bah Bruno, care e smecheria? Prinzi pestele pe-o parte a barcii si apoi il release pe partea aialalta?... cum ar veni, il ajuti "sa treaca" barca?![]()
![]()
Casa Iacob nu e acasa