Azi am mers cu un camion interesant, din ultima generatie MAN. Punti rigide, arcuri foi, trei diferentiale blocabile, 8 trepte, retarder, 7 locuri, o groaza de dotari pentru confort.. inclusiv un scaun care mi-ar prinde bine in toyota
Interesanta jucaria, cam mare pt gustul meu (mie si pozitia in Toyota ta, mi se pare foarte sus. In dihania asta cred ca m-ar lua cu ameteli)
Obs: Astia de la Man, nu prea le au cu mecanica, nu? Au pus bara stabilizatoare invers