Nici macar o basca ... doar o oferta comerciala de nerefuzat!suzuker wrote:ZuZule, ti-au dat si sapca si promotionale? Mai aveai putin si te faceai importator
Baterii Optima vs restul lumii
-
AdrianZUZ
- Posts: 306
- Joined: 05 Oct 2010 09:37
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
- dok
- Posts: 447
- Joined: 03 Jul 2011 13:57
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Caut 4 baterii BANNER cu AGM de 12v si 200Ah ... cine are "pila" la importator? 
Hmmm ... Zuz !?
Hmmm ... Zuz !?
Noroi bun !
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
- RZV
- Macaragiu
- Posts: 1271
- Joined: 18 Sep 2010 20:34
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Cauta pe net....gasesti imediat.
In alta ordine de idei,unde vrei sa le pui? Ca la Nissan nu prea incap
Sau brei sa vii de la Brasov troliat...si vrei sa-i ajunga pina in fata blocului? 
In alta ordine de idei,unde vrei sa le pui? Ca la Nissan nu prea incap
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........
- dok
- Posts: 447
- Joined: 03 Jul 2011 13:57
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Hmmm ... pe net nu gasesti preturi corecte ... ma interesa daca are cineva trecere pe la vreun importator, un chilipir, o donatie pentru un bugetar amarat ...
Imi pun pe Patrocle, sa troliez Jeep-uri si Toyote ...
(sunt pentru instalatia fotovoltaica de pe acoperisul casei)
Imi pun pe Patrocle, sa troliez Jeep-uri si Toyote ...
(sunt pentru instalatia fotovoltaica de pe acoperisul casei)
Noroi bun !
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
- Razvan4x4
- Posts: 2131
- Joined: 17 Sep 2010 11:20
- Location: Bucureşti
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Dok, pt instalatia solara iti trebuiesc baterii deep-cycle, nu de auto. Suna-l pe Nike, are exact ce iti trebuie 
Casa Iacob nu e acasa
-
svejk
- Posts: 608
- Joined: 15 Nov 2011 14:33
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
corect! nike e solutia in acest caz:)
- nanuk
- Posts: 344
- Joined: 20 Jan 2012 11:51
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Si cele BANNER cu AGM sunt deep cicle..... Nike daca mai are pe stoc, ca s-a terminat cu ciordeala
e criza
The Alfa Female
- RZV
- Macaragiu
- Posts: 1271
- Joined: 18 Sep 2010 20:34
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
http://depozituldebaterii.ro
cele mai ieftine de pe net.....la Banner AGM. mai au si Baterii pt UPS si diferite aplicatii la preturi pentru toate buzunarele.
deci...incearca fac discount sigur daca si vorbesti cu ei....
Fara sa fiu circotas,la ei pe site pretul pt AGM de 92 A este acelasi ca la un service cu 20% reducere de care eu sunt super multumit de altfel...deci eu zic ca merita incercat.
cele mai ieftine de pe net.....la Banner AGM. mai au si Baterii pt UPS si diferite aplicatii la preturi pentru toate buzunarele.
deci...incearca fac discount sigur daca si vorbesti cu ei....
Fara sa fiu circotas,la ei pe site pretul pt AGM de 92 A este acelasi ca la un service cu 20% reducere de care eu sunt super multumit de altfel...deci eu zic ca merita incercat.
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........
- dok
- Posts: 447
- Joined: 03 Jul 2011 13:57
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Baietii astia nu au asa ceva.
Asa cum a spus si Suzuker, astea nu sunt baterii auto.
Am deja niste oferte/promisiuni si sper sa fie serioase.
Va tin la/in curent ...
Asa cum a spus si Suzuker, astea nu sunt baterii auto.
Am deja niste oferte/promisiuni si sper sa fie serioase.
Va tin la/in curent ...
Noroi bun !
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha
4x4mania ... good old style ...
-
AdrianZUZ
- Posts: 306
- Joined: 05 Oct 2010 09:37
- Contact:
Re: Baterii Optima vs restul lumii
Sunt devastat, astazi a trebuit sa schimb bateriile pe HDJ si nu se pot pune Running Bull ... am improvizat cu 2 Power Bull de 95!
Data viitoare modific bornele si tot pun AGM. Am zis!
Data viitoare modific bornele si tot pun AGM. Am zis!