Kit camper

Despre casa noastra pe roti.

Moderator: Adi

Post Reply
User avatar
ALF
Posts: 12
Joined: 08 May 2011 21:42

Kit camper

Post by ALF »

Nu stiu daca este locul potrivit aici, dar nu stia unde sa o pun si mi a parut interesant :mrgreen:

4x4Mania is where we are
User avatar
Astral
Posts: 132
Joined: 08 Oct 2010 00:07
Contact:

Re: Kit camper

Post by Astral »

Ingenios, adevarat, dar pretul pleaca de la 6500 euro.....scrie in comment-urile de la link.....
User avatar
joia_dulce
Posts: 85
Joined: 07 Oct 2010 22:26
Contact:

Re: Kit camper

Post by joia_dulce »

sa mor daca nu ceaunul meu e mult mai dotat .... mai practic .... mai mic in volum ... si mai cu talent ...!!!
cine stie poate sa confirme ...!!!
mult peste pe Dunare .... dar si multa apa deasupra ....
mess: yo3lcd
http://www.transylvaniaoffroad.com/
User avatar
Astral
Posts: 132
Joined: 08 Oct 2010 00:07
Contact:

Re: Kit camper

Post by Astral »

joia_dulce wrote:sa mor daca nu ceaunul meu e mult mai dotat .... mai practic .... mai mic in volum ... si mai cu talent ...!!!
cine stie poate sa confirme ...!!!
Nu stiu ce sa zic.....hmmm.....nu l-am mai vazut demuuuult in actiune....... :| (a se citi "ce oameni ! "......)
User avatar
Razvan4x4
Posts: 2131
Joined: 17 Sep 2010 11:20
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Kit camper

Post by Razvan4x4 »

Sa ramanem la subiect.. jucaria mi se pare interesanta, dar pe noi nu ne ajuta cu nimic ideea. La masina din filmulet se preteaza, pentru ca vede doar asfalt si totul se rezolva platind cu cardul. La fiarele noastre treaba sta complet diferit, avem echipament de recovery, avem scule si multe alte chestii care intr-o astfel de configuratie nu si-ar gasi locul. Ideea merita apreciata, insa eu ma indoiesc ca cineva ar putea face o chestie de genul care sa se preteze la masinile noastre. In plus, eu m-as simti ridicol sa mananc fondue la marginea padurii :D :mrgreen:
Casa Iacob nu e acasa
User avatar
busu4x4
Posts: 964
Joined: 23 Sep 2010 14:15
Location: Bucuresti, Tineretului
Contact:

Re: Kit camper

Post by busu4x4 »

suzuker wrote:In plus, eu m-as simti ridicol sa mananc fondue la marginea padurii :D :mrgreen:
Va veni timpul, la un moment dat, sa-l luam si pe Stef cu noi, la o iesire :lol: :lol: :lol:
Live Free or Die Hard !!!!
Post Reply