Vezi tu,limba de lemn si faptul ca nu vezi ochii si gestica interlocutorului nu prea ajuta.
Cred ca poti muta cortul cu 20-30 cm mai in fata. In spate iti ramane loc la montat rezervorul asta, cumva cu latura ingusta pe lugimea masinii.Langa el butelia de gaz...simpla,mica, cea asa zis Poloneza. sau recomandat , cea campingas 907 parca se numeste.am eu este super ok.
totul pe un mini portbagaj copie ce vrei tu,manufacturat loco . eu recomand unul fara laterale, doar platforma...
https://www.youtube.com/watch?v=dOuVLhm ... =emb_title
masoara cat loc castigi in spate daca muti cortul mai in fata...10-15 cm peste parbriz si il folosesti ca parasolar....plus ca rezolvi buba ta si ai dus si apa calda de la soare si doar prin cadere, pompa fiind doar asa, moft
Acum este bine?