Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
- dream_car
- Posts: 37
- Joined: 01 May 2011 19:29
- Location: Agnita-Sibiu
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
poze
- Attachments
-
- 12919142_1352406744785097_1668363149_n.jpg (60.9 KiB) Viewed 12659 times
-
- 12919187_1352406861451752_1476489623_n.jpg (14.68 KiB) Viewed 12659 times
-
- 12933047_1103050026424543_1000941697140698496_n.jpg (79.76 KiB) Viewed 12659 times
-
- 12939452_1352406544785117_408039569_n.jpg (16.19 KiB) Viewed 12659 times
-
- 12939594_1352401508118954_792697491_n.jpg (13.89 KiB) Viewed 12659 times
-
AdrianZUZ
- Posts: 306
- Joined: 05 Oct 2010 09:37
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
100% de acord cu ultima parte!semaca wrote:Adica ce moment penibil al zilei, suzukere??? Pe o parte a pus-o Ciki, la sfaturile lu' Nasu mare! Iar in groapa cu noroi am ramas pentru ca drumul era blocat de Niku Iorga!!! Niku Iorga care este, printre altele si un mare manipulator malitios al opiniei publice! - vezi comentariile... "las-o c-o omori, pune troliul semaca... semaca, esti bine?..."
In rest , o iesire de zile mari cu stat pana in zori de zi, petrecere, voie buna la greu!
0,5% de acord cu prima parte ... @Fabian - baga si filmarea cu marea caraiala a cutiei de viteze, ziceai ca-i o cioara nesincronizata si stransa de gat, sau o fi o cutie de IMS pe micutul 3.0?!
- niku iorga
- Posts: 316
- Joined: 11 Apr 2012 10:44
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
la cererea publicului
- busu4x4
- Posts: 964
- Joined: 23 Sep 2010 14:15
- Location: Bucuresti, Tineretului
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
Acum sunteti rautaciosi! Parca voua nu vi s-a ars niciodata becul din cutie si sa nu mai vedeti in ce treapta sa bagati?


Live Free or Die Hard !!!!
- semaca
- Vedeta
- Posts: 424
- Joined: 14 Oct 2010 23:28
- Location: Bucuresti
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
Pe lista mea de "urmariti" offroad s-a adaugat si niku iorga! Imi spune inima ca i-a luat fata chiar si lui suzuker, in aceasta privinta! Sa te tii comentarii la inevitabilele tale impuleli ...Fabiane, Fabiane...neputinta, ai ???
Zuz...esti in zona gri si tu, pentru ca bagi batu' prin gard!!!
Zuz...esti in zona gri si tu, pentru ca bagi batu' prin gard!!!
sa ne vedem sanatosi ...unde vrea cardanul nostru!!!
Toyota Landcruiser KZJ 73 - 3.0l
Toyota Landcruiser KZJ 73 - 3.0l
- Razvan4x4
- Posts: 2131
- Joined: 17 Sep 2010 11:20
- Location: Bucureşti
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
Toyota de 3 litri stie de "racheta" doar din pinioane. In curand o sa fie pansata toata masina 
Casa Iacob nu e acasa
-
svejk
- Posts: 608
- Joined: 15 Nov 2011 14:33
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
semaca, vezi ca ai la sapunari o cutie reconditionata 
la pret, ne-ntelegem
la pret, ne-ntelegem
-
AdrianZUZ
- Posts: 306
- Joined: 05 Oct 2010 09:37
- Contact:
Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016
"Nu a cuplat fata, sau a cuplat ... dar nu cum trebuie!"
Semacule, fir intins la Sighisoara!
Semacule, fir intins la Sighisoara!