Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Iesiri de tura sau de recunoastere.
User avatar
dream_car
Posts: 37
Joined: 01 May 2011 19:29
Location: Agnita-Sibiu
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by dream_car »

poze
Attachments
12919142_1352406744785097_1668363149_n.jpg
12919142_1352406744785097_1668363149_n.jpg (60.9 KiB) Viewed 12659 times
12919187_1352406861451752_1476489623_n.jpg
12919187_1352406861451752_1476489623_n.jpg (14.68 KiB) Viewed 12659 times
12919185_1119569201398438_1091296458_n.jpg
12939354_1119569121398446_2092303698_n.jpg
12933047_1103050026424543_1000941697140698496_n.jpg
12933047_1103050026424543_1000941697140698496_n.jpg (79.76 KiB) Viewed 12659 times
12921140_1119569838065041_198190819_n.jpg
12921110_1119569444731747_1943023462_n.jpg
12939452_1352406544785117_408039569_n.jpg
12939452_1352406544785117_408039569_n.jpg (16.19 KiB) Viewed 12659 times
12939460_1119570021398356_214322335_n.jpg
12939594_1352401508118954_792697491_n.jpg
12939594_1352401508118954_792697491_n.jpg (13.89 KiB) Viewed 12659 times
AdrianZUZ
Posts: 306
Joined: 05 Oct 2010 09:37
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by AdrianZUZ »

semaca wrote:Adica ce moment penibil al zilei, suzukere??? Pe o parte a pus-o Ciki, la sfaturile lu' Nasu mare! Iar in groapa cu noroi am ramas pentru ca drumul era blocat de Niku Iorga!!! Niku Iorga care este, printre altele si un mare manipulator malitios al opiniei publice! - vezi comentariile... "las-o c-o omori, pune troliul semaca... semaca, esti bine?..."

In rest , o iesire de zile mari cu stat pana in zori de zi, petrecere, voie buna la greu!
100% de acord cu ultima parte!
0,5% de acord cu prima parte ... @Fabian - baga si filmarea cu marea caraiala a cutiei de viteze, ziceai ca-i o cioara nesincronizata si stransa de gat, sau o fi o cutie de IMS pe micutul 3.0?! :lol:
:mrgreen: ATENTIE LA BICICLIST :mrgreen: !
User avatar
niku iorga
Posts: 316
Joined: 11 Apr 2012 10:44
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by niku iorga »

la cererea publicului :lol:
User avatar
busu4x4
Posts: 964
Joined: 23 Sep 2010 14:15
Location: Bucuresti, Tineretului
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by busu4x4 »

Acum sunteti rautaciosi! Parca voua nu vi s-a ars niciodata becul din cutie si sa nu mai vedeti in ce treapta sa bagati?
Image
Live Free or Die Hard !!!!
User avatar
semaca
Vedeta
Posts: 424
Joined: 14 Oct 2010 23:28
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by semaca »

Pe lista mea de "urmariti" offroad s-a adaugat si niku iorga! Imi spune inima ca i-a luat fata chiar si lui suzuker, in aceasta privinta! Sa te tii comentarii la inevitabilele tale impuleli ...Fabiane, Fabiane...neputinta, ai ??? :mrgreen:
Zuz...esti in zona gri si tu, pentru ca bagi batu' prin gard!!! :mrgreen:
sa ne vedem sanatosi ...unde vrea cardanul nostru!!!
Toyota Landcruiser KZJ 73 - 3.0l
User avatar
Razvan4x4
Posts: 2131
Joined: 17 Sep 2010 11:20
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by Razvan4x4 »

Toyota de 3 litri stie de "racheta" doar din pinioane. In curand o sa fie pansata toata masina :D
Casa Iacob nu e acasa
svejk
Posts: 608
Joined: 15 Nov 2011 14:33
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by svejk »

semaca, vezi ca ai la sapunari o cutie reconditionata :)
la pret, ne-ntelegem :)
AdrianZUZ
Posts: 306
Joined: 05 Oct 2010 09:37
Contact:

Re: Ladies Ride - Agnita 1-3 Aprilie 2016

Post by AdrianZUZ »

"Nu a cuplat fata, sau a cuplat ... dar nu cum trebuie!" :lol: :lol: :D
Semacule, fir intins la Sighisoara!
:mrgreen: ATENTIE LA BICICLIST :mrgreen: !
Post Reply