Conduita in expeditii si nu numai

Trasee, locuri interesante, obiective turistice. Prezentari si planificari de expeditii.
User avatar
dok
Posts: 447
Joined: 03 Jul 2011 13:57
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Conduita in expeditii si nu numai

Postby dok » 19 Feb 2014 20:15

Constat ca in acest topic tot eu am scris ultimul, asa incat il "redeschid", la indemnul lui Suzuker sa lasam pentru informarea posteritatii topicul cu expeditia din Senegal.
In privinta expeditiilor, ne-am expus "pretentiile", respect tot ce s-a scris si pentru ca nu sunt interesat absolut deloc sa relationez cu voi la 50* la umbra, sub o foaie de cort fara dus si fara buda, astept cu interes deschiderea sezonului de noroiala pe plaiurile mioritice.
P.S. Totodata, ma-ntreb cand o sa va vina mintea la cap si o sa gasiti o carciuma agreabila si frecventabila ... :mrgreen:
Noroi bun !








Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha


4x4mania ... good old style ...

User avatar
Razvan4x4
Posts: 2117
Joined: 17 Sep 2010 11:20
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Conduita in expeditii si nu numai

Postby Razvan4x4 » 19 Feb 2014 22:15

Dokulet e nevorbit :D Expeditii poti face si mai "de lux", adica tragand la pensiuni. Important e sa gasesti pe cei care vor asa, sau sa ne mai astepti pe noi vreo 10-15 ani :mrgreen: Despre iesiri pe coclauri, eu am facut cateva anul asta, dar toate pe stil rustic. Cred ca urmatoarele impreuna vor fi ca data trecuta la Fabian, sau la o Luana "the Original" ;)
Casa Iacob nu e acasa

User avatar
dok
Posts: 447
Joined: 03 Jul 2011 13:57
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Conduita in expeditii si nu numai

Postby dok » 20 Feb 2014 00:08

Nu va astept inca 15 ani ... nu ma combin cu mosi bãsinosi, ciufuti si frustrati de lipsa apei calde ... :P :roll: :mrgreen:
See you at Luana !
Noroi bun !








Nissan Y61 - 2006 = Patrocle, pregatit pentru noroaie
LR Discovery 4 - 2011 = Pasha
Jeep Wrangler - 2012 = J.J.
Bicicleta Trek 3700 - 2010 = Sasha


4x4mania ... good old style ...


Return to “Expeditii in tara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests