Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Iesiri de tura sau de recunoastere.
User avatar
koais
Posts: 161
Joined: 22 Aug 2011 22:08
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby koais » 17 Feb 2016 22:03

Nimic Bo$$, era doar o viziune :D

In alta ordine de idei, za secand muvi, za madar facar secand muvi!


User avatar
RZV
Macaragiu
Posts: 1271
Joined: 18 Sep 2010 20:34
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby RZV » 18 Feb 2016 11:18

Mie-mi displace asta cu extra promovarea . Inteleg businessul si faptul ca banii ies de acolo pt unii dar frate, sa apara numele peste tot ,oricum oricand,mi se pare prea mult. Mai ales daca brandingul este facut pe genunchi si numele este cel putin hilar :lol:

In rest, cu iesirile aprob orice iesire care nu merge prin cascada, zona protejata, peste copacei proaspat plantati si tot ce tine de impact minim cu distractie maxima.... Adica daca treci prin padure, nu scrijeli in PLM pe cel mai mare fag ca o iubesti pe ma-ta.... :lol:
De zburat nu cred ca o iesela poate zbura pe cineva de peun forum ,atata vreme cat promoveaza offroadul nu alte ineptii idioate.
Brandingul Cobbra ,agresiv si omniprezent nu este pe gustul meu,poate prinde la gigei si el sunt aproape sigur ca-si urmareste clientul potential care asta cere,desi omul in sine este ok ,pot spune ca il cunosc si nu este asa cum pare.....doar nevoiea de crestere a businesului,intretinerea familiei si tipul de client din ograda il face sa fie asa...din pacate .

In sfarsit, as pune si eu botul la o ieseala programata din timp, daca as avea cu ce.....
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........

User avatar
koais
Posts: 161
Joined: 22 Aug 2011 22:08
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby koais » 18 Feb 2016 11:30

Unii cer bani pentru a organiza iesiri, unii nimic, altii se promoveaza. El din asta traieste. Si noi cand ne-am vazut la cico, ne-am promovat munca unul altuia. Nu vad nimic rau in asta atat timp cat nu te conditioneaza. Aspectul pentru care eu nu mai ies cu Forte de la OffroadInDobrogea. Cand ma duc acasa ies ori singur, ori cu 1-2 prieteni neafiliati si iubesc sa ies cu gasca de la Macin.

Eu ma bucur doar de iesire, de experienta, de priveliste si de compania majoritatii dintre participanti. Ca se promoveaza Cobrra...ca are un nume hilar...nici nu bag in seama. Lafel am avut exemplare in grup care au exagerat cu alcoolul si altii care au aruncat ambalaje pe jos din masina, in mers. Eu am oprit masina, le-am adunat si le-am aruncat in pubela la benzinarie. Interesant ca nu mi-a ingreunat masina cu nimic. Dar per total grupul a fost f misto.

Dar acesta e un forum unde vorbim de 4x4, nu unde ne promovam biznisurile. Pentru asta e forumul alalalt.

Mai bine ma intrebati ce MTuri am folosit de am urcat peste tot si de ce MT-urile de pe patrolul lung se incarcau ca draq si a ramas oriunde era greu.

User avatar
RZV
Macaragiu
Posts: 1271
Joined: 18 Sep 2010 20:34
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby RZV » 18 Feb 2016 12:05

Cam da cu promovarea .noi spunem acelasi lucru fiecare in felul lui.daca am fi fata in fata probabil ca ne-am intelege mai bine.
Oricine altcineva poate sa inteleaga sau creada ce vrea, este problema lui :lol:
Daca vrea lamuriri suplimentare sau confirmari la ce crede,sa intrebe .....in rest,iarasi problema lui.

Cum il cheama pe posesorul de Y61 lung?Cel de care se ocupau baietii din Brasov? il am in telefon dar jur ca nu mai stiu cum....am ceva personal de intrebat,lucreaza la o reprezentanta Honda in Bucuresti... am un HRV Vs CX-3 de lamurit

zi ce mt ai ca tot spunea cineva ca-s 50% moarte ale tale....dar inca merg.
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........

User avatar
koais
Posts: 161
Joined: 22 Aug 2011 22:08
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby koais » 18 Feb 2016 12:34

Nu stiu cum il cheama. A condus Robert masina lui dupa ce a recuperat-o de la Brasov unde creasteau balariile si porcii pe langa ea. Nu glumesc.
Suna-l pe Cobrra sa iti dea nr. lui. Dar suna repede ca se muta in Caraibe.

hankook dynapro MT, mostenite, sunt tocite 15-20% estimez, dar nu sunt agresive mai deloc. In schimb descarca foarte bine, calitatea cauciucului cred ca joaca un rol f important la ele. Am vrut sa le vand imediat cum am luat masina, dar dupa ceva iesiri pe noroi, piatra si zapada, nu le mai dau. Le recomand. Nu le recomand la un diesel, sunt anvelope care trebuie invartite ca sa isi faca treaba. Iar pe asfalt sunt exact ca si AT-urile.

User avatar
turagmes
Forum moderator
Posts: 955
Joined: 02 Jan 2011 09:25
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby turagmes » 19 Feb 2016 01:02

tu vb de Edy Neagu....a lui e Patrolul...normal ca incepuse balariile sa creasca prin jurul lui...masina stand pe dreapta multa vreme din lipsa de proprietar......ce-ai fi vrut sa o scot eu la plimbare? :mrgreen:

masina e de vanzare dar daca o vrea cineva sa se miste cu talent ca omul are de gand sa plece din tara

ps...de unde stii tu ce crestea pe langa ea...ai vazut cu ochii tai...sau ai auzit?

ca sa nu se plictiseasca langa Patrol a mai stat o Toyota LC...un Defender....un Wrangler...toate din motive de lipsa parcare

User avatar
koais
Posts: 161
Joined: 22 Aug 2011 22:08
Contact:

Re: Iesire 13.02.2016 Tabla Butii

Postby koais » 19 Feb 2016 01:09

Suntem offtopic si este un subiect care nu ma intereseaza deloc. Doar i-am raspuns lui Razvan, dezi trebuia sa ii raspund in privat. Mea culpa. Sanatate la toata lumea si fiecare cu treaba lui. Dar ca idee doar, am vazut pozele.


Return to “Iesiri de weekend”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests