Discutii offtopic din aceasta sectiune

Trasee, locuri interesante, obiective turistice. Prezentari si planificari de expeditii.
User avatar
RZV
Macaragiu
Posts: 1271
Joined: 18 Sep 2010 20:34
Contact:

Re: Discutii offtopic din aceasta sectiune

Postby RZV » 13 Mar 2011 22:13

Astrale...acum sa discutam.....
1.sa mor eu daca m-am gindit chiar la tot ce ai scris tu acolo ....o parte da, dar analiza ta pe text ma face si pe mine sa ramin cu gura cascata :lol: :lol: :lol:
2.am fost deranjat de un singur lucru....in topicul cu planuri-iesiri si chestii pe 2011,ai pus un off...adica declaratia mea oficiala, acolo unde era o disc cu oamenii cu care am fost la etape, am baut si injurat ,app de Campionatul national....decizia mea nu trebuie anuntata sau facut misto de ea....nu stii ce-i in sufletul meu pe tema asta,dar ai dat un link cu un misto,in topicul cu planuri de expeditii pe forumul asta..deci off.....
3. EU NU AM BUTOANE- aici sunt un simplu user.Suzuker,super amuzat, desi si el face disc in topicul asta cu tine, mi-a gasit poza cu catelul flocos :lol: .....sunt colorat asa in urma rugamintii mele expres....deci logic genialule...de unde sa stiu eu unde ai tu acces sau nu? eu stiu ca esti moderator deci ar treb sa ai acces..in capul meu,la butoane tu nu esti subiecct de birfa in prietenia mea cu Adminul sau cu moderatorii pe care i-ai gasit aici inaintea ta......eu sunt prietenul-sfatuitor,fara acces la butoane, nu l-am vrut si nu-l vreau in continuare.
4.frumosule,chiparosule, ai avut recomandarea mea cind ai fost intrebata daca vrei functia
5. app de analiza ta pe text....prima oara cind am gaze,te invit la o plimbare cu masina......sa la facem o analiza atenta,eu singur nu-mi dau seama intotdeauna de natura lor :lol: :lol: :lol:


Rizi frate,nu are nimeni nimik cu tine.....nu lua boala altor intergalactici celebri.
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........

User avatar
Astral
Posts: 132
Joined: 08 Oct 2010 00:07
Contact:

Re: Discutii offtopic din aceasta sectiune

Postby Astral » 14 Mar 2011 19:04

Da` stergeti bai oamenilor odata topicul asta ca fac bube !!!

Cu dilimanu` asta de bichonRZV ma vad oricum la cafele la Matake....... :lol:

User avatar
Lecus
Posts: 42
Joined: 07 Nov 2010 21:23
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Discutii offtopic din aceasta sectiune

Postby Lecus » 14 Mar 2011 19:12

Sunt curios daca se sterge sau nu! :evil:

User avatar
RZV
Macaragiu
Posts: 1271
Joined: 18 Sep 2010 20:34
Contact:

Re: Discutii offtopic din aceasta sectiune

Postby RZV » 14 Mar 2011 20:34

Pai de ce sa se stearaga? aici discuta oameni seriosi, care se pot intelege/combate ca oamenii.Eu nu as vrea sa se stearga,sa ramina la vedere,ca idee de forum democratic,sa vada toata lumea ca aici indiferent de pozitie user normal, user intergalactic :lol: , moderator, admin, poti sa-ti sustii ideile fara sa te oblige nimeni la nimik.
Sper sa nu mai ajunga nimeni la discutii de genul asta,doar pentru ca are chef sa se amuze un pic.
Astrale,te pup,nu sunt suparat,dar la prima ocazie cind te prind la un drum...... :lol: iti arat eu tie analize :lol: :lol:
Mai bine macaragiu, decit bulangiu ........


Return to “Expeditii in tara”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest