Gravez pe orice

Vanzari masini, accesorii si echipament de expeditii.
Forum rules
Anunturile de mica publicitate trebuie sa aiba legatura cu domeniul forumului si sa nu beneficieze de "UP". Abuzul de aceasta rubrica va fi catalogat drept dezinteres fata de domeniul real al forumului si va fi tratat ca atare. Nu sunt acceptate discutii si comentarii fata de produsele scoase la vanzare. Tentativele de frauda sau "teapa" folosindu-se aceasta rubrica, vor atrage excluderea de pe forum. Un anunt trebuie sa contina fotografii si informatii, pret si date de contact. Anunturile sub forma de link cu trimitere catre alte site-uri, vor fi sterse.
User avatar
stane
Forum moderator
Posts: 333
Joined: 11 Dec 2010 08:09
Contact:

Gravez pe orice

Postby stane » 12 Apr 2011 20:25

In calitatea mea de nou angajat in functia de gravor(laser si mecanic), trebuie sa-mi fac mana pe orice material.
Ocazie unica sa va gravati numele pe brelocuri, pixuri, sticla, cutite, topoare, letherman, piele(nu a voastra), pana termin stagiatura si incep munca.
Am postat la vanzari ca n-avem topic de servicii. Nu vand, prestez pe datorie. Bere....

User avatar
Adi
Posts: 523
Joined: 20 Oct 2010 18:02
Location: bucuresti
Contact:

Re: Gravez pe orice

Postby Adi » 12 Apr 2011 21:39

interesant, in ce format trebuie sa fie desenul? sau tiparul, etc? sau eu vb doar de litere, ai modele predefinite si doar le asezi?
cat de adanca iese gravura pe o lama?
(_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅(­­­­­­­­­)ڪے~

User avatar
stane
Forum moderator
Posts: 333
Joined: 11 Dec 2010 08:09
Contact:

Re: Gravez pe orice

Postby stane » 13 Apr 2011 06:28

Orice desen Corel. Contur si hasura.Nu e adanca doar zgarie un diamant.
Attachments
IMG_1861.jpg
IMG_1861.jpg (40.21 KiB) Viewed 1193 times


Return to “Vanzari”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests